İçeriği Atla
korfezevdenevenakliyat

Körfez evden eve nakliyat sektöründe kurumsal, güvenilir bir firma olmaktan ziyade Ak Sigorta güvencesinide siz müşterilerimize sunmaktan onur duyar. Müşterilerimizin tüm eşyalarının sigorta kapsamına alarak siz müşterilerimizin hiç bir korku ve şüpesi olmadan rahatlıkla Türkiye nin dört bir yanına körfez evden eve nakliye işlemlerini titizlikle yaparız. 

     Alanında evden eve taşımacılık işini en iyi yapan büyük bir aile firmasıyız. Körfez evden eve nakliye ile eşyalarınızı olduğu yerde titizlikle ablalajlıyor ve taşıma işlemlerini yapıyoruz. Daha sonrasında çocuk odası ve yatak odası gibi mobilyalarınızın olduğu odalarımız içinde özel mobilya işinden iyi anlayan tecrübe sahibi elemanlarımızla mobilyalarınızı söküp ambalajlayıp araçlarımız ile değerli eşyalarınızın gitmesi gerektiği yere kadar titizlikle götürüp taşıma işlemlerini yapıyoruz. Sonrasında mobilyalarınız çocuk odanızı ve yatak odanızıda montajladıktan sonra sonra işimiz bitiyor.

    Her zaman yapığı işin arkasında duran Kurumsal bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Taşımacılık konuda güven veren firma olarak mutlaka sizinle çalışmak isteriz.

Diğer hizmetlerimiz de tuzla evden eve nakliyat + izmit evden eve nakliyat + gebze evden eve nakliyat + evden eve nakliye hizmetlerimizide bu alanlarda veriyoruz.